Hodnocení víkendu | Mistrovství krajů
Na Mistrovství Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje jsme úspěšně navázali na loňské výsledky a znovu potvrdili naši dominanci na nejkratších tratích 💪
Kevin Škarda předvedl nejhodnotnější výkon (10,58 na 100 m proti větru) a potvrdil návrat formy.
Martin Jiskra a Ondra Vančura bral zlato a bronz, Jiskra navíc potvrdil skvělou formu (10,90).
Eliška Holátová si doběhla pro zlato i osobák (12,44) a uspěla i na 200 m 🥇
Martin Bartoš poprvé prolomil hranici 50 s na 400 m 👏 👏
Na závěr si holky ve složení Závodná, Cikaníková, Holátová a Zavoralová doběhly pro bronz ve štafetě 4×100 m.
💬 Trenér Štěpán Kříž k výkonům dodává:
„Jsem rád, že si držíme svoje pozice. Ne vždy jde všechno podle představ, ale jako tým jsme schopní předvádět skvělé výkony a navzájem se doplňovat.“
Závodu se zúčastnila i Karolína Kučerová, která tentokrát neměla svůj den – ve výšce i dálce zůstala za svými možnostmi.
Anna Hudáková zaběhla kvalitních 1500 m a brala nepopulární 4. místo.
Anna Karpoviczová vybojovala bronz ve vrhu koulí (11,23), v disku z toho byla „brambora“ – podle jejích slov to ale nebyl ideální závod.
Všem gratulujeme a děkujeme 🏆